Projekty v rámci spolku

Průvodce českými volbami

Youtubový kanál zaměřující se na české volby, jejich průběh, výsledky a konečné důsledky pro dění v naší zemi.

Na pokec s mSTANem

Jedná se o sérii třicetiminutových rozhovorů, ve kterých zpovídáme tváře hnutí STAN a představujeme je mladým lidem.

Discord spolku

Založili discord, tak aby každé téma dostalo svůj speciální prostor. založili discord, tak aby každé téma dostalo svoji speciální skupinu nebo speciální vlákno.

Průvodce českými volbami

Cíle tohoto projektu (potažmo Youtube kanálu) jsou dva.

První je bojovat s dezinformacemi na Youtube (např. když člověk chce vyhledat něco k prvním svobodným volbám, vyskáčou na něj samá dezinformační videa jako „sametový zločin“ apod.) Druhou je zpracovat část české historie do krátkého, ale obsahově bohatého videa tak, aby lidi nenudilo a zároveň předalo dostatečné informace o jednotlivých volbách.

Za projektem stojí mSTAN ze Zlínského kraje (Ksiazkiewicz, Vaník, Čureček)

Na pokec s mSTANem

„Na pokec s mSTANem“. Tak se jmenuje náš projekt, který jsme na konci roku 2021 spustili na sociálních sítích. Jedná se o sérii třicetiminutových rozhovorů, ve kterých zpovídáme tváře hnutí STAN a představujeme je mladým lidem. Koncept nám přijde v dlouhodobém měřítku jako zajímavý způsob, jak přiblížit práci politiků na vyšších úrovních naší generaci a ukázat tak, že jsou to také jen lidé. V prvních dílech se zaměřujeme na naše hejtmany a probíráme s nimi specifika a problémy jejich krajů, ale také jejich koníčky, které jim pomáhají relaxovat. Dále s projektem pokračujeme s poslanci a senátory za STAN. Průběžně sledujte naše sociální sítě a mSTAŇácký YouTube kanál, kde pravidelně zveřejňujeme nové díly!

Za projektem stojí předsednictvo mSTAN (Pavelka, Duchek, Kašparová)

Discord spolku

mSTAN tvoří komunita lidí, pro kterou je i facebooková skupina malá. 😀 Proto jsme založili discord, tak aby každé téma dostalo svoji speciální skupinu nebo speciální vlákno.

Podporujeme komunikaci mezi našimi členy tak, aby se každý mohl zapojit do akcí, událostí a projektů spolku.

Za projektem stojí členská základna (hlavně: Vaník, Procházka, Simon Malček, Ksiazciewicz a další)