V podzimních dnech 26. a 27. října proběhlo výjezdní zasedání předsednictva spolku v malebném penzionu Johannes ve Staré vsi u Rýmařova. Tento víkend se nesl jak v duchu pracovním, tak i jako team-building nového vedení mSTAN.

Do penzionu jsme dorazili v odpoledních hodinách. Než jsme se však pustili do řešení pracovních a administrativních záležitostí, vydali jsme se do nedalekého Rýmařova do místní restaurace na kávu, někteří z nás na oběd.

Po návratu do penzionu jsme zahájili jednání, během něhož jsme mimo jiné řešili otázku propagačních předmětů mSTANu, dále pořádání akcí, jako Den s mSTAN a také zapojení spolku do iniciativy Youth, speak up!. Po produktivním předsednictvu samozřejmě následovalo kulturní vyžití v podobě sledování obohacujících videí na YouTube. Celý večer jsme zakončili večeří v podobě pizzy a také kamarádským tlacháním a vzájemným seznamováním.

V neděli ráno jsme posnídali, sbalili si věci a odjeli zpět domů. Dvoudenní výjezd byl velice povedený a také produktivní, dozvěděli jsme se o sobě něco nového a hlavně jsme utužili přátelské vztahy v rámci celostátního předsednictva.

Zdena Kašparová, místopředsedkyně mSTAN

Categories: Aktuality