Předvánoční čas je pro Mladé starosty již tradičně spjat s Vánočním dnem s mSTANem. Letos tomu nebylo jinak a po dvouleté pauze se tato akce opět mohla 7. prosince uskutečnit.

V odpoledních hodinách se naši členové sjeli ze všech koutů republiky do Prahy, kde jako první absolvovali prohlídku Ministerstva průmyslu a obchodu. Měli jsme šanci vidět historické prostory této instituce a samozřejmě jsme navštívili i ikonickou kopuli. Následovalo školení s Danielou Dědičovou o síle prezentování. Více než hodinu jsme tedy mohli poslouchat tipy, jak se zbavit nervozity a jak správně zaujmout publikum. Po čase stráveném na ministerstvu jsme se mohli postupně přesouvat do prostor poslanecké sněmovny, kde proběhl samotný večírek.

Naši členové se mohli poznat a sdílet spolu své zkušenosti a poznatky a hlavně jsme měli možnost pohovořit i s poslanci z hnutí STAN. Jsme moc rádi, že jsme mohli strávit předvánoční čas v duchu přátelství a poznání. Teď už nezbývá nic jiného než se těšit na další akci a užít si vánoční svátky.

Zdena Kašparová,
místopředsedkyně mSTAN

Categories: Aktuality