V pátek 14. srpna jsme úspěšně zahájili první ročník Summer campu. Téměř dvacítka našich členů z celé republiky se sjela do Kolínské boudy v Krkonoších, kde do neděle 16. srpna měli nabitý program plný přednášek, debat s hosty a samozřejmě volnočasových aktivit.

Celou akci zahájil předseda spolku Tomáš Pavelka uvítáním členů. Po večeři následovalo seznamování a společné sledování filmu. Hlavní program nás ovšem čekal v sobotu, kde v rámci dopoledního bloku vystoupila Michaela Matoušková, starostka Řečan nad Labem Dále našimi hosty byli Josef Cogan, starosta Nové Paky a Matěj Hlavatý, starosta Tetína. Dopolední debaty se nesly na téma zkušenosti s politikou, kontrasty mezi vedením malé obce a většího města, ale také například nadcházející krajské volby.

Po obědě následoval odpolední blok, kde vystoupil Miroslav Sazeček, tajemník hnutí STAN v Královehradeckém kraji, který přednášel o práci krajského tajemníka STAN. Poté proběhla série školení a prezentací ohledně sociálních sítí, brožury mediální komunikace, kterou zpracovalo předsednictvo spolku či blok o prezentování a vystupování před lidmi. Sobotu jsme zakončili pub quizem a volnou zábavou.

Neděle byla dnem balení a loučení se nejen s nádhernými výhledy na Krkonoše, ale také s ostatnímu účastníky Summer campu. Děkujeme všem za účast a těšíme se na další ročník.

Štěpán Hofmann, tajemník mSTAN

Categories: Aktuality