mSTAN na mapě republiky obsadil další kraj. Ustavení krajské organizace se v úterý 8.2.2022 podařilo v Pardubickém kraji. Místem jednání byla nová poslanecká kancelář v Pardubicích, kterou obývají poslanci Jiří Hájek a Tomáš Dubský. Oba se také jako hosté jednání účastnili.

Dalšími hosty byli členové krajského výboru STAN v čele s krajský předsedou STAN Oldřichem Koblížkem a 1. místopředsedkyní Michaelou Matouškovou a poděkování za organizaci patří krajské tajemnici STAN Janě Rosenbergerové. Za přítomnosti prvního místopředsedy mSTAN Jiřího Duchka byl zvolen předsedou krajské organizace Matěj Doležal a místopředsedou Jakub Preclík. Tajemníkem krajské organizace mSTAN se stal Filip Cimburek. Všem zakládajícím členům gratulujeme a těšíme se na spolupráci uvnitř spolku a další setkávání na akcích pořádaných spolkem.

Pardubická organizace na svém startu má velký potenciál na rychlé rozšíření svých řad a také nás těší navázané přímé napojení na krajský výbor hnutí STAN. Nejen blížící se komunální volby budou velkou příležitostí se zapojit a ukázat.

Mimo formální náležitosti aktéři jednání diskutovali krajskou i celostátní politickou situaci, možné vize, seznamovali se navzájem a domlouvali již další setkání. Za předsednictvo přeji mnoho úspěchů.


Jiří Duchek, 1. místopředseda mSTAN

Categories: Aktuality