Dne 24. září 2021 jsme v rámci naší krajské organizace měli 2 sněmy. Jeden krajský, na kterém jsme se bavili o probíhající volební kampani do voleb do Poslanecké sněmovny a o našich dalších plánech a aktivitách, a druhý brněnský.
„Jsem rád, že se řada našich členů aktivně zapojuje do volební kampaně a že společně pomáháme koalici Pirátů a Starostů k úspěchu ve volbách. Zvláště jsem pak rád, že na jihomoravské kandidátce nalezneme 2 naše členy – Michaela Ulbricha a Filipa Jimramovskeho,“ uvedl na úvod jednání krajský předseda Jan Panzar.

Na brněnském sněmu došlo k založení nové místní organizace mSTANu a k volbě jejího vedení. Předsedou brněnského mSTANu byl členy zvolen David Janků a místopředsedou Vítězslav Mader. „Naším cílem je navázat užší spolupráci s brněnskou organizací hnutí STAN, připravit se na volby a volební kampaň do podzimních komunálních a senátních voleb v příštím roce, rozšířit naši členskou základnu a zaměřit se na aktivity pro členy v Brně a okolí,“ říká nově zvolený brněnský předseda David Janků.

Sněmů se také zúčastnili zástupci moravských krajských organizací mSTANu a jihomoravského hnutí STAN.

Michael Ulbrich, místopředseda jihomoravské krajské organizace

Categories: Aktuality