mSTAN již nějakou dobu spolupracuje s nadací Konrad Adeauer Stiftung (KAS). My pravidelně zveme jejich zástupce na naše akce a tentokrát KAS pozval nás. A jelikož se předseda Tomáš Pavelka zúčastnit nemohl a navíc se akce konala v Plzni, milerád jsem se za mSTAN na akci vydal já.

Tohoto partnerského semináře se zúčastnili také další zástupci organizací a spolků, které s KASem spolupracují. Proto obrovsky oceňuji příležitost propojování, předávání kontaktů a zkušeností napříč organizacemi během celé akce.

Bohužel jsem nemohl být přítomen na celý program, ale absolvoval jsem úvodní diskuzi o dalších plánech spolupráce s KAS, nebo seminář o fundraisingu, kde jsem si poznamenal několik užitečných tipů, jak s ním zacházet. Také jsem stihl exkurzi plzeňského pivovaru a večerní posezení, kde právě byla možnost poznávat ostatní organizace.

Závěrem moc děkuji Marcelu Ladkovi, Tomislavu Delinicovi a celému týmu KAS za skvěle zorganizovaný seminář. Za mSTAN se moc těšíme na další akce, kde se navzájem potkáme, a na prohlubující se spolupráci.

Jiří Duchek, I. místopředseda mSTAN

Categories: Aktuality