Zlínský kraj

Vojtěch_Vaník

Vojtěch Vaník
Předseda

739 884 690
vanik.vojta@gmail.com

 

Jan Ksiazkiewicz
Místopředseda

777 167 998
hk@infnet.net

Martin Čureček
Tajemník

Mladí starostové a nezávislí Zlínský kraj sdružují podobně naladěné mladé lidi od Uherského Brodu po Rožnov. Vznikli jsme v roce 2020 a od té doby máme za sebou několik úspěšných projektů a nápadů.

Vytvořili jsme si vlastní domácí pálenou slivovicu „mSTANovicu“, uklízeli Česko, sázeli stromky se starostou Slavičína, jeli do Štrasburku a mnoho dalšího…

Snažíme se sdružovat mladé lidi se zájmem o politiku, veřejné dění nebo jen o obecné dění okolo nich. Nemáme žádné podmínky či limity – každý se může přidat. Spolupracujeme také s mSTANy z okolních krajů a centrálním mSTANem. Budeme rádi, když se potkáme nebo nás někdy navštívíte.

Naše články:

ceské-volby-do-PSPČR

mSTAN ze Zlínského kraje dobývá YouTube!

Navštívili jste už někdy YouTube? Že ne? …Tak to radši ani nedělejte.  YouTube, především jeho obsah v češtině, je dnes plný dezinformací, polopravd a obecně zavádějícího obsahu. To samozřejmě neplatí zcela o všem. YouTube je primárně zábavní platforma, ale řada lidí tam čas od času zavítá také kvůli relevantním věcem.

Číst dále »

mSTAN se zúčastnil European Youth Eventu ve Štrasburku

9. a 10. října navštívili členové mSTAN sídlo Evropského parlamentu ve Štrasburku, kde se zúčastnili akce European Youth Event, kterou každoročně pořádá právě Evropský parlament. „Vyrazili jsme až o den později (pozn. EYE ve Štrasburku začíná už v pátek), aby všichni naši členové mohli jít k volbám. Autobus vyrazil ve

Číst dále »
jabkobrani_mstan

mSTAN na Jablkobraní v Uherském Hradišti

Náš youtube projekt, který vznikl v průběhu covidových lockdownů. České parlamentní volby od sametové revoluce po dnešek.

zahajení kampaně PirSTAN

Na kontaktní kampani k volbám do poslanecké sněmovny

Slavičín mSTAN

Sázení stromů ve Slavičíně se starostou Chmelou