Zlínský kraj

Jan Ksiazkiewicz

Jan Ksiazkiewicz
Předseda

777 167 998
hk@infnet.net

 

Šimon Šimíček
Místopředseda

simonsimicek@seznam.cz

Martin Čureček
Tajemník

Mladí starostové a nezávislí Zlínský kraj sdružují podobně naladěné mladé lidi od Uherského Brodu po Rožnov. Vznikli jsme v roce 2020 a od té doby máme za sebou několik úspěšných projektů a nápadů.

Vytvořili jsme si vlastní domácí pálenou slivovicu „mSTANovicu“, uklízeli Česko, sázeli stromky se starostou Slavičína, jeli do Štrasburku a mnoho dalšího…

Snažíme se sdružovat mladé lidi se zájmem o politiku, veřejné dění nebo jen o obecné dění okolo nich. Nemáme žádné podmínky či limity – každý se může přidat. Spolupracujeme také s mSTANy z okolních krajů a centrálním mSTANem. Budeme rádi, když se potkáme nebo nás někdy navštívíte.

Naše články:

mSTAN Zlínský kraj

mSTAN ve Zlínském kraji má nové vedení

V pátek 31.3. proběhl v pořadí 3. sněm mSTANu ze Zlínského kraje. Sněm probíhal ve Zlíně v kanceláři poslankyně Elišky Olšákové a došlo na něm změně na pozici předsedy a místopředsedy krajského mSTANu. Sněm započal první předseda mSTANu ze Zlínského kraje, Vojtěch Vaník, krátkým proslovem. Shrnul v něm své působení

Číst dále »
ceské-volby-do-PSPČR

mSTAN ze Zlínského kraje dobývá YouTube!

Navštívili jste už někdy YouTube? Že ne? …Tak to radši ani nedělejte.  YouTube, především jeho obsah v češtině, je dnes plný dezinformací, polopravd a obecně zavádějícího obsahu. To samozřejmě neplatí zcela o všem. YouTube je primárně zábavní platforma, ale řada lidí tam čas od času zavítá také kvůli relevantním věcem.

Číst dále »
mSTAN Zlínský kraj

3. sněm mSTANu ze Zlínského kraje

Náš youtube projekt, který vznikl v průběhu covidových lockdownů. České parlamentní volby od sametové revoluce po dnešek.

zahajení kampaně PirSTAN

Na kontaktní kampani k volbám do poslanecké sněmovny

Slavičín mSTAN

Sázení stromů ve Slavičíně se starostou Chmelou