mSTAN v Karlovarském kraji funguje od 16. 11. 2018. V našem kraji jsme jediná, opravdu fungující politická organizace pro mladé lidi. Pořádáme různé společenské akce, často spojené jak jinak než s politikou. Pomáháme také ve volebních kampaních a máme za sebou nejeden úspěch. Pokud se chcete podílet na utváření společnosti a politiky v našem kraji, tak se nestyďte ozvat. Pokud nejste z Karlovarského kraje, tak nás alespoň sledujte na Facebooku, kde jsme aktivní.

 

Facebook stránka

 

Předseda krajské rady mSTAN Karlovarského kraje je Daniel Stark

E-mail: dadas.stark@gmail.com


Co by o sobě řekl?

O politiku a občanský život jsem se zajímám od svých 15 let. Byl jsem tehdy osloven, abych pomohl s kontaktní kampaní při volbách do poslanecké sněmovny. Seznámil jsem se tehdy s úžasnou partou lidí a od té doby pokračuji se svým snem, že jednoho dne tento kraj zachráníme z dna všech průzkumů a tabulek. Chtěl bych se aktivně zasadit o to, aby tu bylo líp. Ve volném čase sbírám knihy, věnuji se modelářství a velmi rád cestuji.

 

 

Místopředseda krajské rady mSTAN Karlovarského kraje je Oldřich Horák

E-mail: oldikh@centrum.cz

 

Co by o sobě řekl?

K mSTANu jsem se dostal přes současného předsedu, Daniela Starka. V roce 2018 mě oslovil, jestli bych mu nepomohl s kontaktní kampaní. Já jsem souhlasil a tím vlastně začalo moje angažmá v mSTAN. Od té doby jsem díky spolku potkal spoustu skvělých lidí. Jako místní patriot chci zlepšovat život v mém rodném městě, Kynšperku nad Ohří a také v mém kraji. Ve volném čase se věnuji videohrám a Airsoftu.

 

 

 

 

Tajemník mSTAN Karlovarského kraje je Jiří Duchek

E-mail: jiri.duchek@mladistarostove.cz

 

 Co by o sobě řekl?

Členem Mladých starostů (mSTAN) jsem od roku 2017 a od té doby úzce spolupracuji s hnutím Starostové a nezávislí. Od listopadu 2018 jsem asistentem senátora Miroslava Balatky a od června 2019 krajským tajemníkem STAN pro Karlovarský kraj. Od konce roku 2018 také zasedám v kulturní a školské komisi v rodném Chebu. Jako velký patriot chci zlepšovat život ve svém městě, regionu i kraji. Snažím se přiblížit svět politiky té své i mladším generacím a probudit v nich zájem a aktivitu. Ve volném čase hraji na bicí, navštěvuji i organizuji kulturní akce, běhám a cestuji.