Věnujeme se společenským otázkám, pořádáme vzdělávací besedy s odborníky v mnoha oblastech a vzdělávací semináře. Rádi v našich řadách přivítáme mladé aktivní lidi, kteří se zajímají o věci veřejné. V případě zájmu o další informace se prosím obracejte na předsedu mSTAN Praha.

Adam Havlas, předseda krajské rady

Adam Havlas

Politika a věci veřejné mne zajímají od útlé puberty. Proto studuji politologii při Filozofické fakultě Karlovy Univerzity. A také proto jsem vstoupil do Mladých Starostů, kterým v současné době v Praze předsedám. Spolek mSTAN je pro mne srdeční záležitostí. Politika je mým velkým koníčkem a to je také důvodem, proč v současné době pracuji na sekretariátu Magistrátu Hlavního města Prahy pro pana předsedu Petra Hlubučka a starostku, skvělou dámu, Janu Plamínkovou.

Pavel Reh, místopředseda krajské rady

Pavel Reh

Odjakživa velmi rád pracuji s lidmi, rád lidem naslouchám a pomáhám. Od narození mám kladný vztah ke zvířatům a krajině, jejich práva jsem vždy obhajoval. Delší dobu se pohybuji v uměleckém světě, ve volném čase s oblibou organizuji volnočasové a společenské akce pro přátele a spoluobčany. Neposledním tématem, kterému se věnuji, je sociální problematika. 

Pavel Pospíšek, tajemník krajské rady

Pavel Pospíšek

Věřím, že pokud se člověk něčemu věnuje s láskou, vždy si k tomu najde čas. Ve svých sedmadvaceti letech se takto snažím věnovat svému okolí a to nejen na Praze 9, kde jsem zastupitelem. Zajímá mě především školství, pohybová gramotnost nebo digitální technologie. Jsem však otevřený i dalším tématům, mám rád kreativní myšlení a výzvy. Velkou výzvou pro mě je práce s lidmi. Rád lidem naslouchám a rád s nimi hovořím, což zvládnu plynně česky nebo anglicky. Sám sebe považuji za nenapravitelného idealistu, ale když je potřeba, dokážu v sobě probudit i čistého pragmatika. 

Arina Dolgopolova, předsedkyně oblastního klubu Praha 9

Arina Dolgopolova

Věřím, že základem prosperující společnosti je zájem mladých lidí o politiku a historii. A právě to je důvod mého vstupu do mSTAN, který mi dává příležitosti se seznamovat s (nejenom) členy hnutí STAN a zapojovat se do veřejného dění. Momentálně studuji na Gymnáziu Litoměřická a zajímám se o společenské vědy a literaturu. Regulérně se zúčastňuji různých simulací mezinárodních institucí, kde získávám nové kamarády. Mimo jiné mám ráda cestování, architekturu a ocením i kvalitní kávu.