Jihomoravský kraj

Jan Panzar - mSTAN jihomoravský kraj

Jan Panzar
Předseda

773 457 310 Jan.Panzar@email.cz 

 

Michael Ulbrich
Místopředseda

michael.ulbrich.mSTAN@gmail.com

Vítězslav Mader
Tajemník

mader.vitezslav@seznam.cz 

David Janků
Předseda OS Brno

davidjanku93@gmail.com

V Jihomoravském kraji působíme od roku 2017. Jsme organizací mladých lidí, které spojuje zájem o politiku, podpora politického hnutí Starostové a nezávislí a zájem o veřejné dění.

U nás v kraji se věnujeme zejména pořádání členských akcí, vzdělávacích aktivit či debat s odborníky, účastníme se stáží u politiků a v nejrůznějších institucích anebo se třeba zapojujeme do volebních kampaní. 

Chceme být aktivními účastníky veřejného života a komunální, krajské i celorepublikové politiky. Svými aktivitami se snažíme podněcovat mladé lidi v zájmu o politiku a věci veřejné. Pokud máš stejné zájmy, rádi tě mezi námi přivítáme!

Naše články:

Krajský sněm jižní Moravy!

Dne 24. září 2021 jsme v rámci naší krajské organizace měli 2 sněmy. Jeden krajský, na kterém jsme se bavili o probíhající volební kampani do voleb do Poslanecké sněmovny a o našich dalších plánech a aktivitách, a druhý brněnský. „Jsem rád, že se řada našich členů aktivně zapojuje do volební

Číst dále »

Sněm mSTAN Jihomoravského kraje

Mladé starosty v Jihomoravském kraji nově povede osmnáctiletý Lukáš Gross z Nové Vsi u Ivančic. Místopředsedou je Filip Slaný a funkci tajemníka obsadil Dominik Vojta. Dva roky mSTAN na jižní Moravě Spolek mSTAN v Jihomoravském kraji vznikl v únoru 2018 a za rok a půl existence si připsal úctyhodný soupis aktivit:

Číst dále »